Фільтр повітряний BLUE PRINT ADT322105 (фото 1)
BLUE PRINT

Виробник може змінювати зовнішній вигляд та комплектацію товарів без попередження.

Характеристики
Каталоговий номер
ADT322105
Виробник
(Велика Британія)
Довжина [мм]
317
Ширина (мм)
301.5
Товщина [мм]
62
Вага [кг]
0.980
Виконання фільтра
Фільтр-патрон
Необхідна кількість
1
Висота [мм]
62
EAN
5050063618563
Toyota
Двигун і Система вихлопу

Фільтр повітряний BLUE PRINT ADT322105

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

747 ₴

  • сьогодні
  • Код: 58986

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На відділення «Нової Пошти» На відділення «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На відділення «Укрпошти» На відділення «Укрпошти»
Тариф перевізника
Кур'єром по Луцьку (до під'їзду) Кур'єром по Луцьку (до під'їзду)
Вартість150 ₴

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank

Онлайн оплата (оплата картой, ApplePay, GooglePay), Накладений платіж, Передоплата на рахунок, Часткова передоплата, Оплата готівкою, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «BLUE PRINT ADT322105»

Фільтр повітряний BOSCH F 026 400 226 BOSCH
  • 0 відгуків

832 ₴ сьогодні

Фільтр повітряний BOSCH F026400296 BOSCH
  • 0 відгуків

501 ₴ сьогодні

Фiльтр повiтряний KAMOKA F241101 KAMOKA
  • 0 відгуків

285 ₴ сьогодні

Фільтр повітряний BOSCH F 026 400 415 BOSCH
  • 0 відгуків

426 ₴ завтра

Фільтр повітряний MANN C 32 014 MANN
  • 0 відгуків

977 ₴ сьогодні

Висока якість
Фільтр повітряний MAHLE / KNECHT LX 2992 MAHLE / KNECHT
  • 0 відгуків

942 ₴ сьогодні

Фільтр повітряний BLUE PRINT ADT322106 BLUE PRINT
  • 0 відгуків

640 ₴ сьогодні

Фільтр повітряний BLUE PRINT ADT32297 BLUE PRINT
  • 0 відгуків

366 ₴ сьогодні

Фільтр повітряний PURFLUX A1521 PURFLUX
  • 0 відгуків

765 ₴ сьогодні

Рекомендуємо
Фільтр повітряний PURFLUX A1850 PURFLUX
  • 0 відгуків

775 ₴ сьогодні

Рекомендуємо

Оригінальні номери

OEM
  • 1780151020
  • 1780138030

Повітряний фільтр двигуна BLUE PRINT ADT322105

Повітряний фільтр ADT322105 від відомого виробника BLUE PRINT — це високоефективний елемент очищення повітря, що надходить у двигун. Завдяки використанню якісних фільтрувальних матеріалів, він затримує до 99% пилу, сажі та інших забруднень, забезпечуючи оптимальну паливно-повітряну суміш та захист циліндро-поршневої групи.

💡 Основні характеристики:

Артикул: ADT322105
Бренд: BLUE PRINT (Велика Британія)

OEM:. оригінальні номери: 1780151020, 1780138030
Ціна: 747 грн.

Сумісність з авто

Даний фільтр розроблений для використання у двигунах наступних марок:
Toyota

та моделей:
Toyota Land Cruiser.

⚠️ Порада фахівця: 

Навіть якщо ваше авто є у списку, розміри фільтрів можуть відрізнятися залежно від ринку збуту (Європа/США). Напишіть нам ваш VIN-код, і ми перевіримо сумісність за 2 хвилини!

Де купити повітряний фільтр BLUE PRINT ADT322105?

Замовляйте цей товар в інтернет-магазині Renoparts.com.ua. Ціна актуальна. Доступний самовивіз (м.Луцьк, с.Боратин) та швидка доставка Новою Поштою або Укрпоштою по Україні.

Він сумісний з моделями Тойота Ленд Крузер. Детальний перелік дивіться у розділі "Застосування".

Актуальна вартість становить 747 грн.

Виробник рекомендує заміну під час кожного планового ТО, але при експлуатації в запилених умовах (ґрунтові дороги) — кожні 7-8 тис. км.

Зниження тяги двигуна, збільшення витрати пального та поява чорного диму з вихлопної труби.

Ні, мікрочастинки бруду залишаються в структурі волокон. Тільки повна заміна на новий BLUE PRINT ADT322105 гарантує безпеку двигуна.