Пильник рульового керування 2 шт BORG & BECK BSG3397 (фото 1)
BORG & BECK

Виробник може змінювати зовнішній вигляд та комплектацію товарів без попередження.

Характеристики
Каталоговий номер
BSG3397
Виробник
(Велика Британія)
Довжина [мм]
179
Матеріал
Термопласт
Внутрішній діаметр 1(мм)
16.5
Внутрішній діаметр 2 (мм)
48
Chevrolet
Opel
Підвіска і Рульове

Пильник рульового керування 2 шт BORG & BECK BSG3397

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

414 ₴

  • сьогодні
  • Код: 1285687

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На відділення «Нової Пошти» На відділення «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На відділення «Укрпошти» На відділення «Укрпошти»
Тариф перевізника
Кур'єром по Луцьку (до під'їзду) Кур'єром по Луцьку (до під'їзду)
Вартість150 ₴

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank

Онлайн оплата (оплата карткою, ApplePay, GooglePay), Накладений платіж, Передоплата на рахунок, Часткова передоплата, Оплата готівкою, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «BORG & BECK BSG3397»

  • 0 відгуків

296 ₴ сьогодні

Пильник рульового керування к-т FEBI BILSTEIN 39606 FEBI BILSTEIN
  • 0 відгуків

316 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

GM
  • 13278357
  • 902010

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →

Пильник рульової рейки BORG & BECK BSG3397

Високоякісний пильник BSG3397 від виробника BORG & BECK забезпечує надійний захист внутрішніх вузлів рульової рейки від потрапляння вологи, бруду та дорожніх реагентів. Еластичний матеріал та стійкість до температурних перепадів гарантують тривалий термін служби рульового механізму.

💡 Основні характеристики:

Артикул: BSG3397
Бренд: BORG & BECK (Велика Британія)

OEM: . оригінальні номери: 13278357, 902010
Ціна: 414 грн.

Сумісність з авто

Цей пильник підходить для широкого спектра автомобілів наступних марок:
Opel, Chevrolet

та моделей:
Opel Astra; Chevrolet Cruze.

⚠️ Порада фахівця: 

Навіть невелика тріщина на пильнику може призвести до потрапляння води всередину рульової рейки, що спричиняє корозію валу та дорогий ремонт усього агрегату. Рекомендуємо перевіряти стан пильників при кожному огляді ходової. Напишіть нам ваш VIN-код, і ми миттєво підберемо саме той варіант, який рекомендує виробник вашого авто!

Де купити пильник рульової рейки BORG & BECK BSG3397?

Замовляйте в нашому інтернет-магазині Renoparts.com.ua. Ми гарантуємо оригінальність та якість кожної запчастини. Ціна та наявність актуальні. Доступний самовивіз (м. Луцьк, с. Боратин) та швидка доставка Новою Поштою або Укрпоштою по Україні.

Пильник — це єдиний бар'єр між точним механізмом рейки та агресивним середовищем. Його пошкодження призводить до виходу рейки з ладу за лічені місяці.

Він виготовлений зі спеціальних сумішей, які не дубіють на морозі та не тріскаються від постійних деформацій при повороті керма.

Дана модель розроблена спеціально для Опель Астра; Шевроле Круз. Точний список сумісності вказано в розділі вище.

При оформленні до 16:00 відправка здійснюється в той же день.