Накiнечник рульової тяги лiвий BORG & BECK BTR5602 (фото 1)
BORG & BECK

Виробник може змінювати зовнішній вигляд та комплектацію товарів без попередження.

Характеристики
Каталоговий номер
BTR5602
Виробник
(Велика Британія)
Тип різьблення
З внутрішньою різьбою, З правой різьбою
Розмір різьби 1
M14x1.5
Renault
Підвіска і Рульове

Накiнечник рульової тяги лiвий BORG & BECK BTR5602

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

474 ₴

  • 2 дні
  • Код: 166927

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На відділення «Нової Пошти» На відділення «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На відділення «Укрпошти» На відділення «Укрпошти»
Тариф перевізника
Кур'єром по Луцьку (до під'їзду) Кур'єром по Луцьку (до під'їзду)
Вартість150 ₴

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank

Онлайн оплата (оплата карткою, ApplePay, GooglePay), Накладений платіж, Передоплата на рахунок, Часткова передоплата, Оплата готівкою, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «BORG & BECK BTR5602»

  • 0 відгуків

707 ₴ сьогодні

Ціна/Якість
  • 0 відгуків

685 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

644 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

587 ₴ завтра

  • 0 відгуків

585 ₴ сьогодні

Рекомендуємо
  • 0 відгуків

502 ₴ завтра

  • 0 відгуків

886 ₴ 2 дні

Накінечник лівий Renault Megane Coupe 1.4 16V 04.09- SHAFER SM3749 SHAFER Вибір покупців

Оригінальні номери

RENAULT
  • 485202710R

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →

Рульовий наконечник BORG & BECK BTR5602

Рульовий наконечник BTR5602 від виробника BORG & BECK забезпечує точне та стабільне керування автомобілем, передаючи зусилля від рульової рейки до поворотного кулака. Висока якість матеріалів та пильника гарантує тривалий термін служби шарніра навіть у складних дорожніх умовах.

💡 Основні характеристики:

Артикул: BTR5602
Бренд: BORG & BECK (Велика Британія)

OEM: . оригінальні номери: 485202710R
Ціна: 474 грн.

Сумісність з авто

Цей наконечник підходить для широкого спектру автомобілів наступних марок:
Renault

та моделей:
Renault Grand Scenic, Megane, Scenic, Fluence.

⚠️ Порада фахівця: 

Несправний рульовий наконечник проявляється стуком при повороті керма або їзді по нерівностях, а також люфтом колеса. Важливо: після заміни наконечника обов’язково необхідно перевірити та відрегулювати кут сходження коліс («розвал-сходження»), щоб уникнути передчасного зносу гуми.

Де купити рульовий наконечник BORG & BECK BTR5602?

Замовляйте на нашому сайті Renoparts.com.ua. Ми гарантуємо оригінальність та якість кожної запчастини. Ціна та наявність актуальні. 📍 Ми поруч: Для жителів Волині діє зручний пункт видачі за адресою м. Луцьк, с. Боратин. 🚚 Доставка: Відправляємо по всій Україні через Нову Пошту та Укрпошту.
Ми допоможемо вашому автомобілю знову бути у формі!

Зношений шарнір впливає на керованість та безпеку. У гіршому випадку палець може вирвати з корпусу, що призведе до втрати контролю над авто.
Використання високоякісної сталі та міцної гуми для пильників, що захищають механізм від бруду та вологи.
Напишіть нам ваш VIN-код, і ми миттєво перевіримо сумісність саме з вашою модифікацією.
При оформленні до 16:00 відправка здійснюється в той же день.