Комплект паска привідного FEBI BILSTEIN 100325 (фото 1)
FEBI BILSTEIN

Виробник може змінювати зовнішній вигляд та комплектацію товарів без попередження.

Характеристики
Каталоговий номер
100325
Виробник
(Німеччина)
Число зубців
116
Ширина (мм)
16
Вага [кг]
0.394
Ремінь
Трапецієподібний зубчастий профіль
Додатковий артикул / додаткова інформація 2
Для розподільчого валу
Дотримуватись сервісної інформації
EAN
4054224003251
Ford
Двигун і Система вихлопу

Комплект паска привідного FEBI BILSTEIN 100325

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

4 475 ₴

  • сьогодні
  • Код: 665873

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На відділення «Нової Пошти» На відділення «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На відділення «Укрпошти» На відділення «Укрпошти»
Тариф перевізника
Кур'єром по Луцьку (до під'їзду) Кур'єром по Луцьку (до під'їзду)
Вартість150 ₴

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank

Онлайн оплата (оплата картой, ApplePay, GooglePay), Накладений платіж, Передоплата на рахунок, Часткова передоплата, Оплата готівкою, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «FEBI BILSTEIN 100325»

Ремінь ГРМ BOSCH 1 987 946 804 BOSCH
  • 0 відгуків

1 196 ₴ сьогодні

Ремінь ГРМ Contitech CT1211 Contitech
  • 0 відгуків

1 952 ₴ сьогодні

Ремінь ГРМ DAYCO 941092 DAYCO
  • 0 відгуків

1 421 ₴ сьогодні

Комплект ременя ГРМ INA 530 0763 10 INA
  • 0 відгуків

6 478 ₴ сьогодні

Комплект ременя ГРМ INA 530 0841 30 INA
  • 0 відгуків

7 699 ₴ завтра

Ремiнь ГРМ к-т HUTCHINSON KHBO02 HUTCHINSON
  • 0 відгуків

3 782 ₴ сьогодні

Ремінь ГРМ (комплект) ecoboost FORD 2122062 FORD
  • 0 відгуків

7 235 ₴ завтра

Оригінал
Ремінь ГРМ 1,0 FORD 1807611 FORD
  • 0 відгуків

2 910 ₴ завтра

Оригінал

Оригінальні номери

OEM
  • 2260991
  • 2260991S1
  • 2718421
FORD
  • E3BG6M260AA
  • 2122062S1
  • 2122062
  • 1807611
  • 1807611S1
  • E3BG6K288AA
  • E3BG6K288AAS1
  • E3BG6M260AAS1

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →

Комплект ременя ГРМ FEBI BILSTEIN 100325

Комплект ГРМ 100325 від виробника FEBI BILSTEIN — це професійне рішення для повного обслуговування системи газорозподілу. Купівля комплекту гарантує, що ремінь та ролики мають однаковий ресурс і будуть працювати злагоджено, що значно знижує ризик передчасного виходу системи з ладу.

💡 Основні характеристики:

Артикул: 100325
Бренд: FEBI BILSTEIN (Німеччина)

OEM: . оригінальні номери: 2260991, 2260991S1, 2718421, E3BG6M260AA, 2122062S1, 2122062, 1807611, 1807611S1, E3BG6K288AA, E3BG6K288AAS1, E3BG6M260AAS1
Ціна: 4475 грн.

Сумісність з авто

Даний комплект розроблений для двигунів наступних марок авто:
Ford

та моделей:
Ford Fiesta, B-Max, Focus, Courier, C-Max, Mondeo, Ecosport, Connect.

⚠️ Порада фахівця: 

Виробники автомобілів рекомендують міняти всі елементи приводу ГРМ одночасно. Використання нового ременя зі старими роликами — це найчастіша причина обриву. Напишіть нам ваш VIN-код, і ми підберемо комплект, який ідеально відповідає специфікаціям вашого двигуна!

Де купити комплект ГРМ FEBI BILSTEIN 100325?

Замовляйте цей товар в інтернет-магазині Renoparts.com.ua. Ми пропонуємо тільки сертифіковану продукцію з гарантією. Доступний самовивіз (м. Луцьк, с. Боратин) та швидка доставка Новою Поштою або Укрпоштою по Україні.

Так, купівля комплектом зазвичай на 10-15% дешевша, ніж замовлення кожної позиції окремо. Крім того, це виключає помилку несумісності деталей.

При встановленні на сертифікованому СТО надається офіційна гарантія від виробника на весь термін експлуатації (до наступної планової заміни).

Оригінальна упаковка має захисну голограму або QR-код для перевірки на сайті виробника та чітке маркування на кожній деталі комплекту.

Комплект сумісний з моделями Форд Фієста, Б Макс, Фокус, Курєр, С Макс, Мондео, Екоспорт, Конект. Детальний перелік дивіться у розділі "Сумісність".