Комплект паливного фільтра FEBI BILSTEIN 101326 (фото 1)
FEBI BILSTEIN

Виробник може змінювати зовнішній вигляд та комплектацію товарів без попередження.

Характеристики
Каталоговий номер
101326
Виробник
(Німеччина)
Товщина [мм]
144.7
Вага [кг]
0.208
Зовнішній діаметр [мм]
84.4
Додатковий артикул / Додаткова інформація
З додатковими матеріалами
Виконання фільтра
Фільтр-патрон
Висота [мм]
144.7
Дотримуватись сервісної інформації
EAN
4054224013267
Fiat
Mercedes
Nissan
Opel
Renault
Двигун і Система вихлопу

Комплект паливного фільтра FEBI BILSTEIN 101326

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

658 ₴

  • сьогодні
  • Код: 43151

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На відділення «Нової Пошти» На відділення «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На відділення «Укрпошти» На відділення «Укрпошти»
Тариф перевізника
Кур'єром по Луцьку (до під'їзду) Кур'єром по Луцьку (до під'їзду)
Вартість150 ₴

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank

Онлайн оплата (оплата карткою, ApplePay, GooglePay), Накладений платіж, Передоплата на рахунок, Часткова передоплата, Оплата готівкою, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «FEBI BILSTEIN 101326»

  • 0 відгуків

923 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

409 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

875 ₴ сьогодні

Висока якість
  • 0 відгуків

836 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

721 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

2 171 ₴ сьогодні

Рекомендуємо
  • 0 відгуків

498 ₴ сьогодні

Рекомендуємо
  • 0 відгуків

969 ₴ сьогодні

Рекомендуємо
  • 0 відгуків

902 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

900 ₴ 855 ₴ завтра

Знижка 5%

Оригінальні номери

OEM
  • 164004350R
  • 164038899R
  • 095528460
  • 164033036R
  • 1640500Q0H
  • 95528460
NISSAN
  • 164009320R
  • 1640000Q1K
  • 164009320RSK1
  • 1640000Q1D
  • 1640000Q1DSK1
  • 1640500Q0F
  • 1640500Q0E
  • 164003263R
  • 1640000Q2ESK1
  • 1640000Q2E
  • 1640000Q2CSK1
  • 1640000Q2C
Fiat/Alfa/Lancia
  • 6000619764
MERCEDES-BENZ
  • 4474770000
  • 4474770000SK1
  • 4474770101
  • 4474770101SK1
Opel
  • 4423888
  • 095514383
  • 095519313
  • 95519313
  • 4406453
  • 04406453
  • 95514383
RENAULT
  • 164000708R
  • 164009320R
  • 164009320RSK1
  • 164039560R
  • 164031219R
  • 164004169R
  • 164003263R

Паливний фільтр двигуна FEBI BILSTEIN 101326

Паливний фільтр 101326 від виробника FEBI BILSTEIN забезпечує максимальний ступінь очищення пального від часточок бруду, іржі та води. Це гарантує стабільну роботу форсунок та захищає паливний насос високого тиску (ПНВТ) від передчасного зносу.

💡 Основні характеристики:

Артикул: 101326
Бренд: FEBI BILSTEIN (Німеччина)

OEM:. оригінальні номери: 164004350R, 164038899R, 095528460, 164033036R, 1640500Q0H, 95528460, 164009320R, 1640000Q1K, 6000619764, 164009320RSK1, 4423888, 164000708R, 095514383, 095519313, 95519313
Ціна: 658 грн.

Сумісність з авто

Даний паливний фільтр розроблений для автомобілів з бензиновими / дизельними двигунами:
Renault, Opel, Nissan, Mercedes, Fiat

та моделей:
Renault Master, Trafic; Opel Movano, Vivaro; Nissan NV300, NV400; Mercedes W447; Fiat Talento.

⚠️ Порада фахівця: 

Паливна система дуже чутлива до найменших розбіжностей у розмірах та тиску клапанів. Навіть якщо модель авто збігається, фільтри можуть відрізнятися залежно від типу паливної системи (Bosch, Delphi, Denso). Напишіть нам ваш VIN-код і ми перевіримо сумісність за каталогом виробника за 2 хвилини!

Де купити паливний фільтр FEBI BILSTEIN 101326?

Замовляйте оригінальну продукцію в магазині Renoparts.com.ua. Ціна актуальна, оплата при отриманні або на рахунок. Доступний самовивіз (м.Луцьк, с.Боратин) та швидка доставка Новою Поштою або Укрпоштою по Україні.

Фахівці рекомендують проводити заміну кожні 15 000 – 30 000 км (залежно від якості пального та регламенту виробника).

Втрата потужності двигуна на високих обертах, важкий запуск двигуна "на холодну", підвищена витрата пального.

Він сумісний з моделями Рено Мастер, Трафік; Опель Мовано, Віваро; Нісан НВ 300, НВ 400; Мерседес W447; Фіат Таленто. Детальний перелік дивіться у розділі "Сумісність".

Актуальна вартість становить 658 грн.

При замовленні до 16:00 відправка здійснюється в той же день.