Наконечник рульової тяги FEBI BILSTEIN 17006 (фото 1)
FEBI BILSTEIN

Виробник може змінювати зовнішній вигляд та комплектацію товарів без попередження.

Характеристики
Каталоговий номер
17006
Виробник
(Німеччина)
Застарілий номер
18496, 19346
Парні номери артикулів
Зовнішнє різьблення [мм]
M12 x 1.5
Вага [кг]
0.355
Необхідна кількість
1
Сторона встановлення
Передній міст зліва
EAN
4027816170068
Seat
Volkswagen
Підвіска і Рульове

Наконечник рульової тяги FEBI BILSTEIN 17006

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

572 ₴

  • сьогодні
  • Код: 42758

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На відділення «Нової Пошти» На відділення «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На відділення «Укрпошти» На відділення «Укрпошти»
Тариф перевізника
Кур'єром по Луцьку (до під'їзду) Кур'єром по Луцьку (до під'їзду)
Вартість150 ₴

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank

Онлайн оплата (оплата карткою, ApplePay, GooglePay), Накладений платіж, Передоплата на рахунок, Часткова передоплата, Оплата готівкою, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «FEBI BILSTEIN 17006»

  • 0 відгуків

542 ₴ сьогодні

Ціна/Якість
  • 0 відгуків

510 ₴ сьогодні

Ціна/Якість
  • 0 відгуків

1 314 ₴ сьогодні

Ціна/Якість
Накiнечник рульової тяги лiвий JP GROUP 1144601570 JP GROUP
  • 0 відгуків

365 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

549 ₴ сьогодні

Ціна/Якість
  • 0 відгуків

585 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

438 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

477 ₴ сьогодні

Рекомендуємо
  • 0 відгуків

271 ₴ сьогодні

Накiнечник рульової тяги A.B.S. 230430 A.B.S.
  • 0 відгуків

259 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

VAG
  • 6E0419811
  • 6K0422811
  • 6X0422811

Рульовий наконечник FEBI BILSTEIN 17006

Рульовий наконечник 17006 від виробника FEBI BILSTEIN забезпечує точне та стабільне керування автомобілем, передаючи зусилля від рульової рейки до поворотного кулака. Висока якість матеріалів та пильника гарантує тривалий термін служби шарніра навіть у складних дорожніх умовах.

💡 Основні характеристики:

Артикул: 17006
Бренд: FEBI BILSTEIN (Німеччина)

OEM: . оригінальні номери: 6E0419811, 6K0422811, 6X0422811
Ціна: 572 грн.

Сумісність з авто

Цей наконечник підходить для широкого спектру автомобілів наступних марок:
Seat, Volkswagen

та моделей:
Seat Cordoba, Ibiza, Inca; Volkswagen Polo, Caddy, Lupo, Amarok.

⚠️ Порада фахівця: 

Несправний рульовий наконечник проявляється стуком при повороті керма або їзді по нерівностях, а також люфтом колеса. Важливо: після заміни наконечника обов’язково необхідно перевірити та відрегулювати кут сходження коліс («розвал-сходження»), щоб уникнути передчасного зносу гуми.

Де купити рульовий наконечник FEBI BILSTEIN 17006?

Замовляйте на нашому сайті Renoparts.com.ua. Ми гарантуємо оригінальність та якість кожної запчастини. Ціна та наявність актуальні. 📍 Ми поруч: Для жителів Волині діє зручний пункт видачі за адресою м. Луцьк, с. Боратин. 🚚 Доставка: Відправляємо по всій Україні через Нову Пошту та Укрпошту.
Ми допоможемо вашому автомобілю знову бути у формі!

Зношений шарнір впливає на керованість та безпеку. У гіршому випадку палець може вирвати з корпусу, що призведе до втрати контролю над авто.

Використання високоякісної сталі та міцної гуми для пильників, що захищають механізм від бруду та вологи.

Напишіть нам ваш VIN-код, і ми миттєво перевіримо сумісність саме з вашою модифікацією.

При оформленні до 16:00 відправка здійснюється в той же день.