Натяжний ролик FEBI BILSTEIN 27373 (фото 1)
FEBI BILSTEIN

Виробник може змінювати зовнішній вигляд та комплектацію товарів без попередження.

Характеристики
Каталоговий номер
27373
Виробник
(Німеччина)
Товщина [мм]
40
Зовнішній діаметр [мм]
66
Вага [кг]
0.870
Необхідна кількість
1
Матеріал корпусу
Метал
Ширина (мм)
40
Вид експлуатації
Автоматично
EAN
4027816273738
BMW
Двигун і Система вихлопу

Натяжний ролик FEBI BILSTEIN 27373

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

1 935 ₴

  • сьогодні
  • Код: 127695

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На відділення «Нової Пошти» На відділення «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На відділення «Укрпошти» На відділення «Укрпошти»
Тариф перевізника
Кур'єром по Луцьку (до під'їзду) Кур'єром по Луцьку (до під'їзду)
Вартість150 ₴

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank

Онлайн оплата (оплата карткою, ApplePay, GooglePay), Накладений платіж, Передоплата на рахунок, Часткова передоплата, Оплата готівкою, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «FEBI BILSTEIN 27373»

  • 0 відгуків

1 982 ₴ сьогодні

Натяжний ролик Gates T39006 Gates
  • 0 відгуків

2 046 ₴ сьогодні

Натяжний ролик TOPRAN / HANS PRIES 501499 TOPRAN / HANS PRIES
  • 0 відгуків

1 789 ₴ сьогодні

Комплект поліклиновий (ремінь+ролики) INA 529 0314 10 INA
  • 0 відгуків

5 690 ₴ 2 дні

Натягувач Polcar 534017010 Polcar
  • 0 відгуків

2 536 ₴ 5 днів

Оригінальні номери

BMW
  • 11287786880

Натяжник поліклинового ременя FEBI BILSTEIN 27373

Натяжний ролик (натяжник) 27373 від виробника FEBI BILSTEIN забезпечує оптимальний натяг допоміжного ременя, що гарантує стабільну роботу генератора, помпи та компресора кондиціонера. Високоякісний підшипник та посилена пружина запобігають вібраціям та проковзуванню ременя навіть при високих навантаженнях.

💡 Основні характеристики:

Артикул: 27373
Бренд: FEBI BILSTEIN (Німеччина)

OEM:. оригінальні номери: 11287786880
Ціна: 1935 грн.

Сумісність з авто

Цей натяжник підходить для широкого спектру двигунів наступних марок автомобілів:
BMW

та моделей:
BMW E53, E83, E63, E46, E61, E60, E64, E65, E66, E92, E90, E91.

⚠️ Порада фахівця: 

Знос натяжника часто супроводжується характерним свистом, писком або вібрацією ременя на холостих обертах. Несправний натяжник може призвести до обриву ременя та зупинки навісного обладнання. Напишіть нам ваш VIN-код, і ми миттєво перевіримо, чи підходить цей ролик саме до вашої модифікації двигуна.

Де купити натяжник поліклинового ременя FEBI BILSTEIN 27373?

Шукаєте надійні комплектуючі для вашого автомобіля? Інтернет-магазин Renoparts.com.ua пропонує широкий асортимент запчастин, де кожна позиція проходить суворий контроль якості. Ми гарантуємо оригінальність та тривалий термін експлуатації кожної деталі, що допоможе уникнути повторних ремонтів. На нашому сайті ви завжди знайдете актуальну інформацію про ціни та наявність товарів на складі. Обирайте зручний спосіб отримання: самовивіз із нашого пункту видачі (Волинська обл., м. Луцьк, с. Боратин) або швидку доставку Новою Поштою та Укрпоштою в будь-який куточок України.

З часом пружина втрачає пружність, а підшипник ролика зношується, що призводить до перекосу ременя та його швидкого виходу з ладу.

Він має підвищений ресурс експлуатації та відповідає стандартам конвеєрного складання (OE quality).

Дана деталь сумісна з БМВ Е53, Е83, Е63, Е46, Е61, Е60, Е64, Е65, Е66, Е92, Е90, Е91. Для точного підбору надішліть нам VIN.

При оформленні до 16:00 відправка відбувається в той самий день.