Опора кульова (передня/знизу) Caddy 04-/Golf V/Octavia Л. JP GROUP 1140300970 (фото 1)
JP GROUP

Виробник може змінювати зовнішній вигляд та комплектацію товарів без попередження.

Характеристики
Каталоговий номер
1140300970
Виробник
(Данія)
Сторона встановлення
Передній міст зліва, Знизу
Додатковий артикул / Додаткова інформація
З аксесуарами
Тип керма
Для поперечного важеля
EAN
5710412088095
Audi
Seat
Skoda
Volkswagen
Підвіска і Рульове

Опора кульова (передня/знизу) Caddy 04-/Golf V/Octavia Л. JP GROUP 1140300970

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

460 ₴

Аналоги «JP GROUP 1140300970»

  • 0 відгуків

960 ₴ сьогодні

Ціна/Якість
  • 0 відгуків

982 ₴ сьогодні

Ціна/Якість
Шарова опора JP GROUP 1140303970 JP GROUP
  • 0 відгуків

549 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

339 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

769 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

1 130 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

794 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

862 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

749 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

799 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

OEM
  • 1K0407365C
VAG
  • 1K0407365B
  • 1K0407365E
  • 1KD407365
  • 5Q0407365A
  • 5Q0407365B

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →

Шарова опора JP GROUP 1140300970

Шарова опора 1140300970 від виробника JP GROUP забезпечує надійне з’єднання важеля підвіски з маточиною колеса, що є критично важливим для безпечного керування. Висока якість обробки пальця та міцний пильник гарантують плавність ходу, стійкість до ударних навантажень та тривалий термін експлуатації навіть на складних ділянках доріг.

💡 Основні характеристики:

Артикул: 1140300970
Бренд: JP GROUP (Данія)

OEM: . оригінальні номери: 1K0407365C, 1K0407365B, 1K0407365E, 1KD407365, 5Q0407365A, 5Q0407365B
Ціна: 460 грн.

Сумісність з авто

Дана шарова опора підходить для широкого спектру автомобілів наступних марок:
Seat, Skoda, Volkswagen, Audi

та моделей:
Seat Leon, Toledo, Altea; Skoda Octavia, Superb, Yeti; Volkswagen Golf, Caddy, Touran, Jetta, EOS, Tiguan, Beetle, Scirocco; Audi Q3, A3.

⚠️ Порада фахівця: 

Шарові опори рекомендується перевіряти при кожному плановому ТО. Основними ворогами деталі є пошкоджений пильник (через який потрапляє бруд та вода) та сильні удари. Важливо: після заміни шарової опори обов'язково перевірте стан пильника та надійність фіксації стопорного кільця. Напишіть нам ваш VIN-код, і ми безкоштовно перевіримо сумісність саме для вашої модифікації!

Де купити шарову опору JP GROUP 1140300970?

Обирайте впевненість у кожному повороті керма! В інтернет-магазині Renoparts.com.ua представлені лише сертифіковані деталі підвіски. Ми гарантуємо актуальність цін та наявність товару на складі. Отримуйте замовлення зручним способом: самовивіз у м. Луцьк (с. Боратин) або оперативна доставка по всій Україні через Нову Пошту чи Укрпошту.

Стукіт у передній підвісці при проїзді нерівностей, скрип при повороті керма, нерівномірний знос шин або нестійкість авто на прямій.

Так, заміна шарової опори впливає на кути встановлення коліс, тому перевірка розвалу-сходження є обов'язковою для збереження ресурсу шин.

Середній ресурс становить від 40 000 до 70 000 км залежно від умов експлуатації та стану доріг.

Дана модель розроблена для Сеат Леон, Толедо, Алтея; Шкода Октавія, Суперб, Єті; Фольксваген Гольф, Кадді, Туран, Джета, Еос, Тігуан, Бітл, Сірокко; Ауді Ку3, А3. Для точного підбору скористайтесь пошуком за VIN-кодом.