Ремкомплект опорної подушки JP GROUP 1242402300 (фото 1)
JP GROUP

Виробник може змінювати зовнішній вигляд та комплектацію товарів без попередження.

Характеристики
Каталоговий номер
1242402300
Виробник
(Данія)
Сторона встановлення
Передні
EAN
5710412481360
Chevrolet
Opel
Підвіска і Рульове

Ремкомплект опорної подушки JP GROUP 1242402300

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

956 ₴

  • сьогодні
  • Код: 143491

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На відділення «Нової Пошти» На відділення «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На відділення «Укрпошти» На відділення «Укрпошти»
Тариф перевізника
Кур'єром по Луцьку (до під'їзду) Кур'єром по Луцьку (до під'їзду)
Вартість150 ₴

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank

Онлайн оплата (оплата карткою, ApplePay, GooglePay), Накладений платіж, Передоплата на рахунок, Часткова передоплата, Оплата готівкою, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «JP GROUP 1242402300»

  • 0 відгуків

1 265 ₴ сьогодні

Ціна/Якість
  • 0 відгуків

1 132 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

691 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

1 002 ₴ сьогодні

Ремкомплект опорної подушки BORG & BECK BSM5364 BORG & BECK
  • 0 відгуків

1 104 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

1 276 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

1 104 ₴ 2 дні

Опорна подушка верх.+ підшипник ам-тора перед. Opel Astra J 09- Denckermann D600183 Denckermann
  • 0 відгуків

781 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

1 978 ₴ завтра

Оригінал
Ремкомплект опорної подушки AUTLOG FT2519 AUTLOG
  • 0 відгуків

796 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

OEM
  • 344497
  • 344834
  • 344781
  • 13501413
  • 13501413
  • 13505131
  • 0344497
  • 00344573
  • 00344497
  • 344573
  • 13505131
  • 0344573
Opel
  • 344834
  • 344781
  • 13505854
  • 344573
  • 344497
  • 0344573
  • 0344497
  • 95212727
GM
  • 95212727
  • 13505854
  • 13501413

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →

Опора амортизатора JP GROUP 1242402300

Опора амортизатора JP GROUP 1242402300 — це високонадійний елемент підвіски, що забезпечує еластичне з'єднання амортизатора з кузовом автомобіля. Завдяки використанню преміальних гумотехнічних матеріалів, вона ефективно гасить вібрації та удари від дорожнього полотна, забезпечуючи плавність ходу та точність рульового керування.

💡 Основні характеристики:

Артикул: 1242402300
Бренд: JP GROUP (Данія)

OEM: . оригінальні номери: 344497, 344834, 344781, 13501413, 13505131, 0344497, 00344573, 00344497, 344573, 0344573, 13505854, 95212727
Ціна: 956 грн.

Сумісність з авто

Дана опора розроблена для використання в автомобілях наступних марок:
Chevrolet, Opel

та моделей:
Chevrolet Cruze, Volt, Trax; Opel Mokka, Zafira, Astra.

⚠️ Порада фахівця: 

При заміні опори обов'язково перевіряйте стан опорного підшипника. Якщо він має люфт або хрускіт, рекомендуємо замінювати їх комплектом. Також пам'ятайте, що зношена опора може бути причиною порушення кутів розвалу-сходження. Напишіть нам ваш VIN-код, і ми за 2 хвилини перевіримо, чи підходить ця опора саме до вашої модифікації підвіски!

Де купити опору амортизатора JP GROUP 1242402300?

Придбати дану деталь ви можете на сайті Renoparts.com.ua. Ми забезпечуємо актуальність цін та наявність товару. Для клієнтів доступна можливість самовивозу за адресою: м. Луцьк, с. Боратин. Також здійснюється регулярна відправка замовлень по Україні логістичними компаніями Нова Пошта та Укрпошта.

Ця опора сумісна з Шевроле Круз, Вольт, Тракс; Опель Мокка, Зафіра, Астра, як правило, для передньої осі. Для точного підтвердження сумісності з вашим роком випуску краще перевірити через VIN-код.
Основними ознаками є характерний глухий стукіт у верхній частині підвіски при проїзді нерівностей («лежачих поліцейських»), скрип при повороті керма або поява тріщин на гумовій частині опори під капотом.
Майстри рекомендують робити це одночасно, оскільки ресурс опори зазвичай співпадає з ресурсом амортизатора. Це дозволить вам заощадити на повторній оплаті послуг СТО з розбирання стійки.
Як і інші елементи підвіски, опори краще міняти парами (ліва + права). Це забезпечує симетричну роботу підвіски та рівномірний розподіл навантаження на кузов.