Ричаг пiдвiски лiвий JP GROUP 3940101070 (фото 1)
JP GROUP

Виробник може змінювати зовнішній вигляд та комплектацію товарів без попередження.

Характеристики
Каталоговий номер
3940101070
Виробник
(Данія)
Тип керма
Поперечний важіль
Сторона встановлення
Передній міст зліва, Знизу
EAN
5710412562403
Mitsubishi
Smart
Підвіска і Рульове

Ричаг пiдвiски лiвий JP GROUP 3940101070

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

1 645 ₴

  • сьогодні
  • Код: 145282

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На відділення «Нової Пошти» На відділення «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На відділення «Укрпошти» На відділення «Укрпошти»
Тариф перевізника
Кур'єром по Луцьку (до під'їзду) Кур'єром по Луцьку (до під'їзду)
Вартість150 ₴

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank

Онлайн оплата (оплата карткою, ApplePay, GooglePay), Накладений платіж, Передоплата на рахунок, Часткова передоплата, Оплата готівкою, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «JP GROUP 3940101070»

  • 0 відгуків

880 ₴ сьогодні

Ціна/Якість
  • 0 відгуків

666 ₴ сьогодні

Ціна/Якість
  • 0 відгуків

547 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

3 162 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

586 ₴ сьогодні

Ричаг пiдвiски правий JP GROUP 3940101080 JP GROUP
  • 0 відгуків

1 602 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

557 ₴ сьогодні

Ціна/Якість
  • 0 відгуків

3 163 ₴ 2 дні

  • 0 відгуків

545 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

3 081 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

OEM
  • 4013A426
MERCEDES-BENZ
  • 4543301907
  • 4543300707
  • A4543300707
MITSUBISHI
  • 4013A169
  • MN186217
  • 4013A135

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →

Важіль підвіски JP GROUP 3940101070

Важіль підвіски 3940101070 від виробника JP GROUP забезпечує надійне з’єднання колеса з кузовом автомобіля та правильну геометрію підвіски. Висока міцність корпусу та якісні сайлентблоки гарантують стабільність керування, комфорт при їзді та тривалий термін експлуатації навіть на поганому дорожньому покритті.

💡 Основні характеристики:

Артикул: 3940101070
Бренд: JP GROUP (Данія)

OEM: . оригінальні номери: 4013A426, 4013A169, MN186217, 4013A135
Ціна: 1645 грн.

Сумісність з авто

Цей важіль підходить для широкого спектру автомобілів наступних марок:
Smart, Mitsubishi

та моделей:
Smart Forfour; Mitsubishi Colt.

⚠️ Порада фахівця: 

При заміні важеля зверніть увагу на стан болтів кріплення — часто вони потребують заміни через корозію. Важливо: остаточне затягування болтів сайлентблоків необхідно проводити тільки тоді, коли автомобіль стоїть на колесах під власною вагою. Це запобігає передчасному розриву гуми. Після монтажу обов'язково перевірте кути встановлення коліс (розвал-сходження).

Де купити важіль підвіски JP GROUP 3940101070?

Замовляйте в нашому інтернет-магазині Renoparts.com.ua. Ми гарантуємо оригінальність продукції та повну відповідність технічним характеристикам. Ціна та наявність завжди актуальні. Доступний самовивіз (м. Луцьк, с. Боратин) та швидка доставка Новою Поштою або Укрпоштою по всій Україні.

Основними ознаками є стукіт у підвісці, нерівномірний знос шин, погіршення курсової стійкості або видимі тріщини на сайлентблоках та люфт у кульовій опорі.
Так, більшість важелів JP GROUP поставляються повністю укомплектованими та готовими до встановлення.
Надішліть нам ваш VIN-код, і наші менеджери перевірять сумісність за офіційними каталогами виробника.
Завдяки посиленій конструкції та якісним компонентам, середній ресурс складає [60-80] тис. км залежно від умов експлуатації.
Актуальна вартість становить 1645 грн.