Ремiнь клиновий 6PK#1700 QUINTON HAZELL QBR61700 (фото 1)
QUINTON HAZELL

Виробник може змінювати зовнішній вигляд та комплектацію товарів без попередження.

Характеристики
Каталоговий номер
QBR61700
Виробник
(Велика Британія)
Довжина [мм]
1700
Кількість ребер
6
EAN
5016593305595
Audi
BMW
Citroen
Fiat
Ford
Двигун і Система вихлопу

Ремiнь клиновий 6PK#1700 QUINTON HAZELL QBR61700

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

518 ₴

  • сьогодні
  • Код: 576105

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На відділення «Нової Пошти» На відділення «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На відділення «Укрпошти» На відділення «Укрпошти»
Тариф перевізника
Кур'єром по Луцьку (до під'їзду) Кур'єром по Луцьку (до під'їзду)
Вартість150 ₴

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank

Онлайн оплата (оплата карткою, ApplePay, GooglePay), Накладений платіж, Передоплата на рахунок, Часткова передоплата, Оплата готівкою, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «QUINTON HAZELL QBR61700»

  • 0 відгуків

453 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

630 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

534 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

578 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

710 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

3 648 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

758 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

589 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

554 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

555 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

Peugeot/Citroen
  • 96155951
  • 575096
  • 57096
  • 96155949
BMW
  • 11281437869
VAG
  • 046903137B

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →

Поліклиновий ремінь QUINTON HAZELL QBR61700

Поліклиновий ремінь QBR61700 від виробника QUINTON HAZELL призначений для надійного передавання крутного моменту від колінчастого вала до допоміжних агрегатів: генератора, компресора кондиціонера та насоса гідропідсилювача. Використання сучасних матеріалів (EPDM) забезпечує стійкість до розтягування, високих температур та тріщин.

💡 Основні характеристики:

Артикул: QBR61700
Бренд: QUINTON HAZELL (Велика Британія)

OEM: . оригінальні номери: 96155951, 575096, 57096, 11281437869, 046903137B, 96155949
Ціна: 518 грн.

Сумісність з авто

Цей ремінь використовується в системі приводу агрегатів наступних марок автомобілів:
Audi, Volkswagen, Peugeot, BMW, Toyota, Citroen

та моделей:
Audi A1; Volkswagen Touran, Golf, Jetta; Peugeot 807, 307, 206; BMW E90, F10, F21, E84, F34, F31, F36, F11; Toyota Corolla; Citroen Xsara.

⚠️ Порада фахівця: 

Зношений поліклиновий ремінь часто стає причиною сторонніх звуків (свисту) та може призвести до раптової зупинки генератора чи помпи. При заміні ременя ми наполегливо рекомендуємо перевірити стан натяжних та обвідних роликів, а також муфти генератора. Напишіть нам ваш VIN-код, і ми підберемо ремінь та ролики саме під вашу комплектацію!

Де купити поліклиновий ремінь QUINTON HAZELL QBR61700?

Замовляйте в нашому інтернет-магазині Renoparts.com.ua. Ми пропонуємо лише перевірену продукцію з актуальною ціною та наявністю. Ви можете забрати товар самовивозом у (м. Луцьк, с. Боратин) або замовити швидку доставку по Україні через Нову Пошту чи Укрпошту.

Основними ознаками є характерний свист при запуску або під навантаженням, а також поява дрібних тріщин на внутрішній стороні ременя.

Перша цифра — це кількість ребер (6), літери PK — тип профілю, а цифри після них — довжина ременя в міліметрах (1070).

Так, фахівці радять проводити комплексну заміну, оскільки ресурс роликів зазвичай співпадає з ресурсом ременя.

Відправка замовлень відбувається щодня. Термін доставки по Україні — 1-2 дні.

Він сумісний з моделями Ауді А1; Фольксваген Туран, Гольф, Джета; Пежо 807, 307, 206; БМВ Е90, Ф10, Ф21, Е84, Ф34, Ф31, Ф36, Ф11; Тойота Королла; Сітроен Ксара. Детальний перелік дивіться у розділі "Застосування".