Екран моторного відсіку Van Wezel 4388701 (фото 1)
Van Wezel

Виробник може змінювати зовнішній вигляд та комплектацію товарів без попередження.

Характеристики
Каталоговий номер
4388701
Виробник
(Бельгія)
Nissan
Opel
Renault
Деталі кузова

Екран моторного відсіку Van Wezel 4388701

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

2 169 ₴

  • сьогодні
  • Код: 1038150

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На відділення «Нової Пошти» На відділення «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На відділення «Укрпошти» На відділення «Укрпошти»
Тариф перевізника
Кур'єром по Луцьку (до під'їзду) Кур'єром по Луцьку (до під'їзду)
Вартість150 ₴

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank

Онлайн оплата (оплата карткою, ApplePay, GooglePay), Накладений платіж, Передоплата на рахунок, Часткова передоплата, Оплата готівкою, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «Van Wezel 4388701»

Оригінальні номери

OEM
  • 758900011R
  • 758903761R
  • 758908313R
  • 758908851R

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →

Захист двигуна та КПП Van Wezel 4388701

Надійний захист 4388701 від виробника Van Wezel — це необхідний елемент для збереження цілісності піддона двигуна, коробки передач та навісного обладнання. Він надійно захищає від ударів об каміння, бордюри, а також від потрапляння води, бруду та снігу в підкапотний простір.

💡 Основні характеристики:

Артикул: 4388701
Бренд: Van Wezel (Бельгія)

OEM:. оригінальні номери: 758900011R, 758903761R, 758908313R, 758908851R
Ціна: 2169 грн.

Сумісність з авто

Захист розроблений індивідуально для наступних марок автомобілів:
Renault, Opel, Nissan

та моделей:
Renault Master; Opel Movano; Nissan NV400.

⚠️ Порада фахівця: 

При виборі захисту важливо враховувати тип двигуна та КПП (механіка/автомат), оскільки форма піддона може відрізнятися. Якісний захист повинен мати ребра жорсткості та спеціальні демпфери для запобігання зайвим вібраціям. Напишіть нам ваш VIN-код, щоб ми підібрали варіант, який не заважатиме охолодженню двигуна!

Де купити захист двигуна Van Wezel 4388701?

Великий вибір запчастин для різних моделей авто тепер доступний на Renoparts.com.ua! Ми постійно оновлюємо каталог, щоб ви могли знайти все необхідне в одному місці за вигідними цінами. Ваше замовлення буде відправлене негайно і прибуде до відділення Укрпошти чи Нової Пошти за 1-2 дні. Також доступний варіант особистого отримання товару в с. Боратин (Луцьк).

Ні, захист встановлюється виключно в штатні отвори, передбачені заводом-виробником.
Так, більшість моделей мають спеціальні лючки, щоб не знімати весь захист під час ТО.
У конструкції передбачені вентиляційні отвори для правильної циркуляції повітря.
Пластик захищає лише від пилу, тоді як сталь 2 мм витримує сильні удари об перешкоди.