Фільтр паливний WIX FILTERS WF8061 (фото 1)
WIX FILTERS

Виробник може змінювати зовнішній вигляд та комплектацію товарів без попередження.

Характеристики
Каталоговий номер
WF8061
Виробник
(Польща)
Висота [мм]
136.5
Розмір різьби
UNF 3/4''-16
Зовнішній діаметр [мм]
94
Виконання фільтра
Фільтр-патрон
Внутрішній діаметр 2 (мм)
58
Внутрішній діаметр 1(мм)
66
SVHC
Не містить речовин SVHC!
EAN
5050026006345
Mazda
Mitsubishi
Subaru
Toyota
Двигун і Система вихлопу

Фільтр паливний WIX FILTERS WF8061

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

582 ₴

  • сьогодні
  • Код: 240125

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На відділення «Нової Пошти» На відділення «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На відділення «Укрпошти» На відділення «Укрпошти»
Тариф перевізника
Кур'єром по Луцьку (до під'їзду) Кур'єром по Луцьку (до під'їзду)
Вартість150 ₴

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank

Онлайн оплата (оплата карткою, ApplePay, GooglePay), Накладений платіж, Передоплата на рахунок, Часткова передоплата, Оплата готівкою, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «WIX FILTERS WF8061»

  • 0 відгуків

522 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

1 375 ₴ сьогодні

Висока якість
  • 0 відгуків

1 155 ₴ сьогодні

Висока якість
  • 0 відгуків

869 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

762 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

447 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

567 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

387 ₴ сьогодні

Рекомендуємо
  • 0 відгуків

454 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

615 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

MAZDA
  • WE0113ZA5A
  • WE0113ZA59A
  • WE0113ZA5
  • R2N513ZA5A9A
  • R2N513ZA5A
  • R2N513ZA59A
  • R2N513ZA5
  • R2N13ZA5
  • WL8113ZA5
VAG
  • J2330364010
FORD
  • XM349150AA
  • 5091986
  • 9M349150BA
  • YL5Z9155AB
  • XM349159EA
  • XM3J9150AA
  • XM349450AA
  • 5119662
  • 4962893
  • 4403318
  • 1213456
  • 4024213
TOYOTA/LEXUS
  • 423476010
  • 23390YZZAB
  • 2330356040
  • 2330364010
  • 2330364020
  • 2339024480
  • 2339064480
  • 2339030180
  • 2339030150
  • 2330376021
  • 0423476010
MAN
  • 2330364010
DAIHATSU
  • 2330364010
  • 1861005420
  • 2330364010000
  • 2330383706
MITSUBISHI
  • 1770A055
  • 1770A053
NISSAN
  • 164032SA00
SUBARU
  • 42072AG060

Паливний фільтр двигуна WIX FILTERS WF8061

Паливний фільтр WF8061 від виробника WIX FILTERS забезпечує максимальний ступінь очищення пального від часточок бруду, іржі та води. Це гарантує стабільну роботу форсунок та захищає паливний насос високого тиску (ПНВТ) від передчасного зносу.

💡 Основні характеристики:

Артикул: WF8061
Бренд: WIX FILTERS (Польща)

OEM:. оригінальні номери: WE0113ZA5A, WE0113ZA59A, WE0113ZA5, R2N513ZA5A9A, R2N513ZA5A, R2N513ZA59A, R2N513ZA5, R2N13ZA5, J2330364010, WL8113ZA5, XM349150AA, 423476010, 23390YZZAB, 5091986, 9M349150BA
Ціна: 582 грн.

Сумісність з авто

Даний паливний фільтр розроблений для автомобілів з бензиновими / дизельними двигунами:
Toyota, Mazda, Mitsubishi, Subaru

та моделей:
Toyota Verso, Land Cruiser, Hiace, Corolla, Hilux, Carina, Avensis, 4-Runner, Camry; Mazda 6, 3, 5, CX-5, CX-7; Mitsubishi Pajero; Subaru Impreza, Legacy.

⚠️ Порада фахівця: 

Паливна система дуже чутлива до найменших розбіжностей у розмірах та тиску клапанів. Навіть якщо модель авто збігається, фільтри можуть відрізнятися залежно від типу паливної системи (Bosch, Delphi, Denso). Напишіть нам ваш VIN-код і ми перевіримо сумісність за каталогом виробника за 2 хвилини!

Де купити паливний фільтр WIX FILTERS WF8061?

Замовляйте оригінальну продукцію в магазині Renoparts.com.ua. Ціна актуальна, оплата при отриманні або на рахунок. Доступний самовивіз (м.Луцьк, с.Боратин) та швидка доставка Новою Поштою або Укрпоштою по Україні.

Фахівці рекомендують проводити заміну кожні 15 000 – 30 000 км (залежно від якості пального та регламенту виробника).

Втрата потужності двигуна на високих обертах, важкий запуск двигуна "на холодну", підвищена витрата пального.

Він сумісний з моделями Тойота Версо, Ленд Крузер, Хайс, Королла, Хайлюкс, Каріна, Авенсіс, 4-Ранер, Кемрі; Мазда 6, 3, 5, СХ-5, СХ-7; Міцубіші Паджеро; Субару Імпреза, Легасі. Детальний перелік дивіться у розділі "Сумісність".

Актуальна вартість становить 582 грн.

При замовленні до 16:00 відправка здійснюється в той же день.