Фільтр паливний WUNDER FILTER WB 911 (фото 1)
WUNDER FILTER

Виробник може змінювати зовнішній вигляд та комплектацію товарів без попередження.

Характеристики
Каталоговий номер
WB 911
Виробник
(Туреччина)
Hyundai
KIA
Двигун і Система вихлопу

Фільтр паливний WUNDER FILTER WB 911

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

368 ₴

  • сьогодні
  • Код: 105038

Самовивіз з магазину

Луцьк
Безкоштовно

Доставка

На відділення «Нової Пошти» На відділення «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На відділення «Укрпошти» На відділення «Укрпошти»
Тариф перевізника
Кур'єром по Луцьку (до під'їзду) Кур'єром по Луцьку (до під'їзду)
Вартість150 ₴

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank

Онлайн оплата (оплата карткою, ApplePay, GooglePay), Накладений платіж, Передоплата на рахунок, Часткова передоплата, Оплата готівкою, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Аналоги «WUNDER FILTER WB 911»

  • 0 відгуків

661 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

502 ₴ сьогодні

Ціна/Якість
  • 0 відгуків

1 141 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

468 ₴ сьогодні

Рекомендуємо
  • 0 відгуків

728 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

584 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

879 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

574 ₴ сьогодні

Фільтр паливний Hyundai Elantra/I30/Kia Sportage 2.0CRDi 08/04- SHAFER FC226 SHAFER Вибір покупців
  • 0 відгуків

926 ₴ сьогодні

Оригінальні номери

OEM
  • S319224H001
  • 319222J000
  • 319222EA00
  • 319222E900
  • 319112J000
  • 319111H900
  • 319223A810
  • 319223A850
  • 319224H000
  • 31971A5900
  • 319704H000
  • 319704E100
  • 319702S000
  • 31922E900
  • 31922C8900
  • 319224H900
  • 319224H001

Останні переглянуті товари

Дивитися ще →

Паливний фільтр двигуна WUNDER FILTER WB 911

Паливний фільтр WB 911 від виробника WUNDER FILTER забезпечує максимальний ступінь очищення пального від часточок бруду, іржі та води. Це гарантує стабільну роботу форсунок та захищає паливний насос високого тиску (ПНВТ) від передчасного зносу.

💡 Основні характеристики:

Артикул: WB 911
Бренд: WUNDER FILTER (Туреччина)

OEM:. оригінальні номери: S319224H001, 319222J000, 319222EA00, 319222E900, 319112J000, 319111H900, 319223A810, 319223A850, 319224H000, 31971A5900, 319704H000, 319704E100, 319702S000, 31922E900, 31922C8900
Ціна: 368 грн.

Сумісність з авто

Даний паливний фільтр розроблений для автомобілів з бензиновими / дизельними двигунами:
KIA, Hyundai

та моделей:
KIA Ceed, Pro Ceed, Sportage, Picanto, Cerato, Rio, Soul, Carnival; Hyundai I30, Tucson, Santa Fe, I10, Elantra, I20, IX35, H-1, Trajet.

⚠️ Порада фахівця: 

Паливна система дуже чутлива до найменших розбіжностей у розмірах та тиску клапанів. Навіть якщо модель авто збігається, фільтри можуть відрізнятися залежно від типу паливної системи (Bosch, Delphi, Denso). Напишіть нам ваш VIN-код і ми перевіримо сумісність за каталогом виробника за 2 хвилини!

Де купити паливний фільтр WUNDER FILTER WB 911?

Замовляйте оригінальну продукцію в магазині Renoparts.com.ua. Ціна актуальна, оплата при отриманні або на рахунок. Доступний самовивіз (м.Луцьк, с.Боратин) та швидка доставка Новою Поштою або Укрпоштою по Україні.

Фахівці рекомендують проводити заміну кожні 15 000 – 30 000 км (залежно від якості пального та регламенту виробника).
Втрата потужності двигуна на високих обертах, важкий запуск двигуна "на холодну", підвищена витрата пального.
Він сумісний з моделями Кіа Сід, Про Сід, Спортейдж, Піканто, Церато, Ріо, Соул, Карнівал; Хьондай Ай 30, Туксон, Санта Фе, Ай 10, Елантра, Ай 20, Ай Ікс 35, Н1, Траджет. Детальний перелік дивіться у розділі "Сумісність".
Актуальна вартість становить 368 грн.
При замовленні до 16:00 відправка здійснюється в той же день.